21 Luty 2017 15:08:24

2017-01-09 matura próbna
INFOMatura próbna z informatyki.

13 stycznia 2017, w naszej szkole odbędzie się próbna matura z informatyki.
Matura jest organizowana już po raz siódmy przez Zakład Metodyki Nauczania Informatyki i Technologii Informacyjnej Wydziału Matematyki i Informatyki UMK, Oddział Kujawsko-Pomorski Polskiego Towarzystwa Informatycznego i Centrum Kształcenia Ustawicznego TODMiDN w Toruniu.

2016-12-20 Konkurs Grand IT Test
konkursyIT Szkoła zaprasza Państwa uczniów do udziału w kolejnej edycji konkursu Grand IT Test.
W poprzednich edycjach konkurs wzbudzał wśród Państwa duże zainteresowanie ale też wątpliwości, czy nie jest dla uczniów zbyt wymagający. Ponownie dopracowaliśmy jego formułę – testów . . .

2016-10-12 Wykłady online
It-Szkola

Akademia programowania i baz danych IT Szkoły - wykłady zdalne (październik 2016)

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki zaprasza uczestników projektu IT Szkoła oraz wszystkie osoby zainteresowane informatyką na wykłady organizowane w ramach  Akademii programowania i baz danych IT Szkoły:

2016-10-12 Konkurs BÓBR

CZAS NA BOBRA
TERMINY KONKURSU PRÓBNEGO
i inne wieści z żeremi.
Szanowni Administratorzy i Nauczyciele,

Mamy przyjemność poinformować, iż konkursy próbne odbędą się w dniach 17-20 października. Każdego dnia, jedna z grup wiekowych, będzie miała okazję na rozwiązywanie zadań w czasie rzeczywistym - zmagania potrwają po pół godziny (12.00 -12.30):
  • Senior (szkoły ponadgimnazjalne) 17 października 2016 r.,

2016-10-12 Wykłady online NASK
It-Szkola
Instytut badawczy NASK zaprasza do udziału w bezpłatnych wykładach online poświęconych programowaniu, które odbędą się w dniu 19 października. Zachęcamy do włączania się w międzynarodową akcję Code Week i rejestrację swojego udziału na stronie Europejskiego Tygodnia Kodowania.

Wygenerowano w sekund: 0.02 606,361 Unikalnych wizyt