17 Październik 2017 14:54:08

2017-10-16 konkursy informatyczne
konkursy

Zachęcam wszystich uczniów do zapoznania się z materiałami dotyczącymi konkursów informatycznych: Olimpiady Informatycznej, Międzynarodowy konkurs informatyczny Bóbr, czy Olimpiady Cyfrowej.
Warto też spróbować sił w konkursie Grand IT Test - wersji specjalnej Code Week Test (https://it-szkola.edu.pl/mTest).

Linki znajdziecie w bocznym panelu Warte uwagi.

2017-09-26 Geniusz IT
konkursy

Po ogromnym sukcesie widowisk zatytułowanych "Potęga Informatyki, w których łącznie wzięło udział  10 000 uczestników WSB-NLU zaprasza Państwa do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie tego typu wydarzenia, tym razem w konkursie pn. "Geniusz IT",  w którym będziemy odkrywać pasje uczniów do Informatyki. Jest to ogromna szansa dla Uczniów Państwa Szkoły.

Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny.

Honorowy Patronat medialny objęła Telewizja Polska (TVP).

Materiał o Programie Geniusz IT zostanie wyemitowany w Telewizji Polskiej w następujących programach: "Teleexpress", "Pytanie na Śniadanie", "Dzień Dobry Polsko", "Sonda 2" oraz w programach regionalnych TVP Kraków.

Nagrody:
•    I miejsce - 10 000 zł, wizyta studyjna w Microsoft Polska oraz mentoring technologiczny i biznesowy Microsoft;
•    II i III miejsce – laptopy o wartości 3 000 zł za każdy;
Dodatkowo dla wszystkich finalistów - vouchery na bezpłatne studia na kierunku Informatyka WSB-NLU.

Poszukujemy pasjonatów Informatyki, którzy dzięki nam rozwiną swoje skrzydła i stanął się „Geniuszem IT”.

Harmonogram konkursu:

Rejestracja kandydatów trwa do 06.10.2017r.

ETAP I - ELIMINACJE

Przesłanie na serwer „Filmu Zgłoszeniowego” (max 10 minut) oraz „Zwiastuna” tego filmu (max 3 minuty), prezentującego kandydata na Geniusza IT lub przedstawiającego jego umiejętności albo np. produkt jego autorstwa (dane serwera FTP zostaną przesłane zarejestrowanym kandydatom drogą mailową)  lub  przesłanie na adres geniusz-it@wsb-nlu.edu.pl prezentacji przedstawiającej zdolności uczestnika lub przedstawiającej jego umiejętności albo np. produkt jego autorstwa. Wskazane elementy należy wysłać do 09.10.2017

ETAP II - PÓŁFINAŁ - TERMIN 13.10.2017, kampus WSB-NLU

Każdy z Uczestników Etapu II przygotowuje i prezentuje jedno maksymalnie 10-minutowe
widowiskowe wystąpienie, którego celem jest prezentacja kandydata na Geniusza IT. Prezentacja
Uczestnika odbędzie się w siedzibie Organizatora w obecności Komisji Konkursowej, która może
zadawać pytania. Prezentacja powinna być merytorycznie zbliżona do Filmu Zgłoszeniowego.

ETAP III - FINAŁ - TERMIN 23.11.2017 - 24.11.2017, kampus WSB-NLU
Etap III służy wyłonieniu Geniusza IT. Finał odbędzie się w siedzibie Organizatora w Nowym
Sączu. Każdy spośród Uczestników wybranych w ramach Etapu II zaprezentuje ponownie jedno maksymalnie 10-minutowe widowiskowe wystąpienie, prezentujące kandydata na Geniusza IT.

Sugerowany zakres tematyczny: Programowanie, Sieci komputerowe, Multimedia – animacje, filmy, grafika 2D i 3D, Robotyka, Aplikacje internatowe lub mobilne, Gry komputerowe, Programowanie i konstrukcja urządzeń.

Szczegóły dotyczące konkursu, regulamin oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie internetowej wydarzenia pod tym LINKIEM.
2017-09-18 wywiadówka
Wywiadówka
Spotkanie z rodzicami
uczniów klas I-III LO oraz III-IV AT
(czwartek 21 września 2017 r.)

Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Kraśniku uprzejmie informuje, że w dniu 21 września 2017 r. (czwartek) odbędą się spotkania z rodzicami uczniów
klas I-III LO i III-IV AT
wg następującego harmonogramu:

16:30 – spotkanie dyrekcji i wychowawców z rodzicami uczniów klas pierwszych w auli. Po zebraniu ogólnym odbędzie się spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych.

17:30 – spotkanie dyrekcji i wychowawców z rodzicami uczniów klas drugich i III technikum w auli. Po zebraniu ogólnym odbędzie się spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych.

18:00 – spotkanie dyrekcji i wychowawców z rodzicami uczniów klas trzecich LO i IV technikum w auli. Po zebraniu ogólnym odbędzie się spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych.

W czasie spotkań, do dyspozycji rodziców, będą dostępni wszyscy nauczyciele (16:30 – 19:30)

2017-09-01 Rozpoczecie roku
INFO
Uprzejmie informujemy, że uroczystość  rozpoczęcia  roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się
w poniedziałek  04.09.2017r.

Harmonogram uroczystości:

10:00 – Msza św. w Kościele  św. Józefa Robotnika inaugurująca nowy rok szkolny dla uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników „Reja”.
11:00 – spotkanie w sali gimnastycznej uczniów z dyrekcją,  wychowawcami i nauczycielami.
11:30 – spotkanie w salach lekcyjnych z wychowawcami.
2017-03-26 Media z meczów - charytatywnie
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmów ze szkolnej imprezy charytatywnej, połączonej z pierwszym dniem wiosny.

news: fotogaleria.jpg

news: 2017-03-21-reczna.jpgnews: 2017-03-21-koszykowa.jpgnews: 2017-03-21-halowka.jpg

Wygenerowano w sekund: 0.01 850,104 Unikalnych wizyt