08 Grudzień 2016 01:02:45

2016-10-12 Wykłady online
It-Szkola

Akademia programowania i baz danych IT Szkoły - wykłady zdalne (październik 2016)

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki zaprasza uczestników projektu IT Szkoła oraz wszystkie osoby zainteresowane informatyką na wykłady organizowane w ramach  Akademii programowania i baz danych IT Szkoły:

2016-10-12 Konkurs BÓBR

CZAS NA BOBRA
TERMINY KONKURSU PRÓBNEGO
i inne wieści z żeremi.
Szanowni Administratorzy i Nauczyciele,

Mamy przyjemność poinformować, iż konkursy próbne odbędą się w dniach 17-20 października. Każdego dnia, jedna z grup wiekowych, będzie miała okazję na rozwiązywanie zadań w czasie rzeczywistym - zmagania potrwają po pół godziny (12.00 -12.30):
  • Senior (szkoły ponadgimnazjalne) 17 października 2016 r.,

2016-10-12 Wykłady online NASK
It-Szkola
Instytut badawczy NASK zaprasza do udziału w bezpłatnych wykładach online poświęconych programowaniu, które odbędą się w dniu 19 października. Zachęcamy do włączania się w międzynarodową akcję Code Week i rejestrację swojego udziału na stronie Europejskiego Tygodnia Kodowania.

2016-10-05 Windows 10 za darmo dla uczniów

Szanowni Państwo,

W związku z licznymi prośbami z Państwa strony po raz kolejny uruchamiamy procedurę przyznania dostępu do zasobów DreamSpark (MSDNAA) firmy Microsoft.
Poniżej, przesyłamy informację na temat procedury uzyskania dostępu do zasobów MSDNAA.

Po uaktywnieniu dostęp będzie ważny do 30 września 2017. Dostęp mogą uzyskać wyłącznie osoby posiadające aktualny status ucznia szkół zarejestrowanych w projekcie po spełnieniu poniższych warunków. Prosimy o realizację warunków dostępu w nieprzekraczalnym terminie do dnia 7 listopada 2016. Prosimy o potraktowanie tego terminu jako ostatecznego w kwestii uzyskania dostępu do zasobów MSDNAA na ten rok akademicki.
2016-10-05 Olimpiada Cyfrowa

Olimpiada Cyfrowa

2016.10.04

logo Olimpiada Cyfrowa

Rejestracja Uczestników i Uczestniczek do pierwszej w Polsce Olimpiady Cyfrowej już otwarta! To konkurs interdyscyplinarny, zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, sprawdzający kompetencje cyfrowe uczniów i uczennic szkół ponadgimnazjalnych. Jego organizatorem jest fundacja Nowoczesna Polska. Formularz zgłoszeniowy będzie aktywny do 8 listopada 2016 r.

Wygenerowano w sekund: 0.02 562,907 Unikalnych wizyt