28 Października 2020 15:45:01

TERMINY KONKURSU PRÓBNEGO
i inne wieści z żeremi.
Szanowni Administratorzy i Nauczyciele,

Mamy przyjemność poinformować, iż konkursy próbne odbędą się w dniach 17-20 października. Każdego dnia, jedna z grup wiekowych, będzie miała okazję na rozwiązywanie zadań w czasie rzeczywistym - zmagania potrwają po pół godziny (12.00 -12.30):
  • Senior (szkoły ponadgimnazjalne) 17 października 2016 r.,

Rejestracja do Konkursu Próbnego zostanie otwarta 10. października 2016 o godzinie 12.00 i skończy na godzinę przed danym etapem konkursu. Do tego momentu wszyscy chętni muszą być już zapisani do konkursu.

Konkurs próbny składa się z 10 pytań.

Uwaga: rejestracja do konkursu próbnego nie jest równoznaczna z rejestracją do konkursu właściwego (ta będzie możliwa od 24 października 2016 roku). Instrukcja dołączenia do konkursów znajduje się na stronie domowej Bobra.
Mamy zaszczyt poinformować, że tegoroczna edycja konkursu została objęta patronatem honorowym Ministerstwa Cyfryzacji.
Dziękujemy za to wyróżnienie!

Warto dodać, iż zadania konkursowe z ubiegłych lat znalazły się również na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej dotyczącej wdrażania programowania w szkole. Obecność wśród rekomendowanych materiałów jest dla nas powodem do dumy!

Konkurs główny

Prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem Konkursu oraz Warunkami Technicznymi przed przystąpieniem do rejestracji.

Zawody są organizowane za pośrednictwem platformy e-learningowej www.mCourser.pl

Zawody XI edycji Konkursu Informatycznego Bóbr odbędą się w dniach 7-10 listopada.