20 Października 2021 09:31:09

2013-02-17 Olimpiada NetMasters Cup
INFO

Ruszyły zapisy do Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie - Net Masters Cup!

Ruszyła VI edycja wyjątkowego konkursu dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i nauczycieli informatyki, którego organizatorami są Grupa Allegro i Grupa Netia.

3-osobowe drużyny z  tej samej szkoły, pod kierunkiem nauczyciela prowadzącego sprawdzą się rozwiązując zadania z zakresu m.in. algorytmiki, programowania, baz danych, sieci komputerowych, grafiki komputerowej, podstaw telekomunikacji, sieci społecznościowych, systemów operacyjnych, informatyki gospodarczej i bezpieczeństwa w sieci.

Główna nagroda to pakiet pełnej opieki na czas studiów ? w tym stypendium oraz wspaniały sprzęt elektroniczny dla członków drużyny oraz sprzęt elektroniczny dla nauczyciela prowadzącego.

Konkurs jest kilkuetapowy ? składa się z eliminacji i półfinałów w sieci oraz wielkiego finału na żywo.

Partnerami merytorycznymi Net Masters Cup są renomowane uczelnie wyższe i instytucje naukowe: Politechniki Warszawska, Łódzka, Poznańska i Wrocławska, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych i Polskie Towarzystwo Informatyczne.

Zapisy drużyn trwają tylko do 1 marca 2013 roku. Zapisu drużyny może dokonać tylko nauczyciel prowadzący!

Więcej informacji na stronie  netmasterscup.pl i na profilu na Facebooku.